0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
4pcs мет ABS Хром внатрешна Аудио прстен опфаќа говорникот позлата круг рамка За nissan Непријателските X Трага 2014 година 2015 година

4pcs мет ABS Хром внатрешна Аудио прстен опфаќа говорникот позлата круг рамка За nissan Непријателските X Трага 2014 година 2015 година

DEN 1091.00
DEN 1199.04
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Вклучуваат : 4 PCS Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Основните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За nissan Непријателските X Трага 2014 година 2015 година
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
За nissan Непријателските X Трага 2014 година 2015 година

Додатоци на производот