0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
До 2015 За nissan QASHQAI Автомобилот Вратата Sill Лента Додатоци Автомобил Стил Добредојдовте на Возилото 4PCS Бесплатен Превозот

До 2015 За nissan QASHQAI Автомобилот Вратата Sill Лента Додатоци Автомобил Стил Добредојдовте на Возилото 4PCS Бесплатен Превозот

DEN 860.00
DEN 944.64
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
Збир на 4pcs, 2 парчиња front L/R & 2 парчиња Задните L/R
100% Сосема нов
Направени од Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик во Солидна Завршна обработка. Не Rusty!
Лесен и Брз за инсталација.Автомобилската селотејп е во прилог.
Инсталации Конекција е потребна за да светне led scuff плоча.
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Основните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
за Nissan Qashqai 2015
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
за Nissan Qashqai 2015

Додатоци на производот