0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Боја Мојот Живот ABS Хром Автомобил Врата се Справи Заштита Покрие Рачки на вратите Налепница се Покрива на Ford Ecosport 2012 - 2018 Додатоци

Боја Мојот Живот ABS Хром Автомобил Врата се Справи Заштита Покрие Рачки на вратите Налепница се Покрива на Ford Ecosport 2012 - 2018 Додатоци

DEN 692.64
Това е достапна

Количина на стоки


Заеднички Стил
Smart Стил

Основните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Автомобил Врата Се Справи Со Намали За Ecosport
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
Автомобил Врати Рачки Покритие за Ecosport
Објектот Тежина:
0.27kg
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
Боја Мојот Живот
Модел Година:
2012 - 2018
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
1inch
Автомобил модел:
Автомобил Врата се Справи со Капак за Ford Ecosport

Додатоци на производот