0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
4 Пар/многу UOVO 2017 Мода Детска Облека Девојка Солидна Девојки Класичен Legging за над 10 години Големите Деца

4 Пар/многу UOVO 2017 Мода Детска Облека Девојка Солидна Девојки Класичен Legging за над 10 години Големите Деца

DEN 568.00
DEN 873.60
Това е достапна

Количина на стоки

Материјал : Памук Пакет : 4 Пар/многу
Кликнете подолу за фотографии за да пронајдете повеќе трендовски чевли : ВАЖНА забелешка : Љубезно се напомене дека НИ ГОЛЕМИНА на чевли етикета беше погрешно испечатени за некои модели,големината е неточна.Ве молиме игнорира НАС на чевли јазик етикета.Ние испрати чевли според Евра Големина. Ние не сме одговорни за било спор за НАС големина разликата помеѓу чевли и нашата големина на табелата.Ви благодариме за вашиот вид разбирање. ИСПОРАКА : 1. Ние брод вашата нарачка од Aliexpress Стандард за Испорака/E-пакет/SF-пакет/Кина Пост Воздух Mail/J-НЕТО. Тоа обично трае околу 7-15 дена да пристигне во дестинација земји. Некои оддалечени области и земји треба за 25-45 дена. 2. Парцели обично се испраќаат надвор во рок од 1 работен ден по вашата исплата е завршен. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 3. Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net/en/ ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации. Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Основните својства

Големина:
Above 10 years old
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Uovo
Број На Модел На:
2259C
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Класификација:
деца чорапи
боја:
Црвена,Црна,Сива,Зелена
Материјал:
Памук
Возраст:
Над 10 години
Функција:
Мода,Стилски,Сите-натпревар

Додатоци на производот