0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Прекрасна Кутре Кучиња со Коска Дизајн на ЦД Винил Рекорд Часовник Креативни Виси LED Ѕиден Часовник Дома Декор Антички Шупливи Ѕиден Часовник

Прекрасна Кутре Кучиња со Коска Дизајн на ЦД Винил Рекорд Часовник Креативни Виси LED Ѕиден Часовник Дома Декор Антички Шупливи Ѕиден Часовник

DEN 959.00
DEN 1597.92
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Лист Големина:
12 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Motivity Тип:
Дигитални
Стил:
Креативните
Дијаметар:
30cm
Обликот:
Геометриски
Тежина:
300g
Функција:
Антички Стил
Комбинација:
Ги одделува
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
300mm
Дисплеј Тип:
Игла
Број На Модел На:
RECORD190
Ширина:
30cm
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
Preciser
Применливи Сместување:
дневна соба
Ѕиден Часовник Тип:
3мм
Материјал:
винил lp
Шема:
Куче

Додатоци на производот