0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-23 %
Ѕидот Налепници За Деца Соби Цитати Зошто се Вклопуваат Во Кога Ќе Се Родени да издвоите Детска Градинка Ѕид Decal Home Art Mural DecorSY256

Ѕидот Налепници За Деца Соби Цитати Зошто се Вклопуваат Во Кога Ќе Се Родени да издвоите Детска Градинка Ѕид Decal Home Art Mural DecorSY256

DEN 344.00
DEN 446.40
Това е достапна

Количина на стоки


Производ Inforamtion : Број : SY256 Големина S : 57x33cm M : 73x42 см, L : 99x57cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Основните својства

боја:
H606 Портокал, H625 Кафе Браун, H607 Оган Црвена, H601 Бела, H627 Сива, Друга боја
Големина:
57x33cm, 99x57cm, 73x42cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
SY256
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
боја:
сите бои на дијаграм
Материјал:
Винил пвц
Големина:
Small
Корисни:
Спална соба , дневна соба , parlour

Додатоци на производот