0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови 1PCS Прозрачна Цртан филм DIY Авиони Switch Налепница за детска соба Ѕид Налепница Декорација Флуоресцентни Дневна Соба Дома Декор

Нови 1PCS Прозрачна Цртан филм DIY Авиони Switch Налепница за детска соба Ѕид Налепница Декорација Флуоресцентни Дневна Соба Дома Декор

DEN 37.92
Това е достапна

Количина на стоки


ZOOYOO Нови 1 PCS Прозрачна Цртан филм DIY Авиони и бродови се Префрлите Налепница за детска соба Ѕид Налепница Декорација Флуоресцентни Дневна Соба Дома Декор 3d налепницата на Производот карактеристики : 1) на светлината индуцирана енергија складирање луминисцентните прав како главен материјал, не-токсични, не содржи радиоактивен; 2) висока осветленост, долго afterglow време, светлина складирање времето е кратко, на растојание од 20 Вати флуоресцентна светилка или 25 Вати енергија-светилки за заштеда на 3.5 метри, поблиску, посветла светлината е подобро. 3) може да се повтори паста, без остаток лепак; Плаќање Ние поддржува следниве методи : Western Union,Yandex. Пари, Visa/Маестро,Web Money и така натаму ,Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Превозот се Подготвува Време : ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас за некое време . проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн. бидејќи економскиот пратката начин не е толку брзо. Наплата 1.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас. 2.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас. 3.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка. Повратни информации 1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу 2.Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 3.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Основните својства

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1
Censor Кодот:
1
Бренд Име:
WANGZHIMING
Материјал:
пластични,ПВЦ,други
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
ѕидот,switch,подот,тоалет налепница,стакло,бања
Број На Модел На:
ѕидот налепница,симпатична,нови
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Спецификација:
Едно Парче Пакет
друга употреба:
wc налепница,фестивал подарок
Стил:
модерна,цртан филм,европа,класичен,креативните
ѕидот налепница тип:
Авиони,борци,бродови,тенкови
Тема:
цртан филм,шема,животински

Додатоци на производот