0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
Девојки Салон за Убавина Ѕид Decal Лице Масажа Внатрешни работи Моден Дизајн Ѕид Налепница Винил Отстранлив Фризер DIY Уметност Mural

Девојки Салон за Убавина Ѕид Decal Лице Масажа Внатрешни работи Моден Дизајн Ѕид Налепница Винил Отстранлив Фризер DIY Уметност Mural

DEN 472.00
DEN 575.52
Това е достапна

Количина на стоки


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Медиум : 42 х 57 см
Голем : 57 x 77 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Основните својства

боја:
Сина(H615), Сива(H627), Грин(H619), Розе(H611), Виолетова(H630), Црвена(H608), Бела(H601), H604, Кафеава(H624), Портокалова(H606)
Големина:
42x57cm, 57x77cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
М-1119

Додатоци на производот