0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
Под Морското Животно Срцето Висина Мерка Decal Ѕид Налепница Дома Декор Детска Соба Бебе Раст На Табелата Убава Mural Постер

Под Морското Животно Срцето Висина Мерка Decal Ѕид Налепница Дома Декор Детска Соба Бебе Раст На Табелата Убава Mural Постер

DEN 119.00
DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки


Боја : Како на сликата Материјал : ПВЦ Производ Големина : Под Морското Животно : 50x20cm Срце : 60x30cm Тоа ќе биде валани и завиткани со Меур торба за да се обезбеди безбедно испорака. Погоден за дневна соба, постелнина соба, студија, децата' соба, ТВ позадина. Елегантна декорација и нов изглед во вашиот дом. Пакувањето се Вклучени : 1pcx ѕид налепници 1.ПВЦ проѕирен материјал, може да се вметнат на ѕидовите, плочки, стакло, мебел и други мазна површина материјал на било каква припадност. 2.Буквар како отстранлив лепило, може да се повтори паста (ѕид дното ембриони не, не може да ја сфати табела боја, слабиот квалитет на боја, кора ѕидови освен друга капи буквар во врска со ѕидот ќе станат многу силна, ставете по долго време на неговата повторна употреба ќе се намали). 3.Нема пренос филмот, може да се вметнат директно Како да се аплицира? 1) Изберете една мазна површина каде што сакате да се применува на налепница. Бидете сигурни дека на површината се чисти и суви. 2) Нежно отстранување на decal од подлога од хартија. 3) се Применуваат на decal на ѕидот; внимателно користејќи мека крпа или кредитна картичка за да притиснете на decal на ѕидот и се избалансираат сите брчки. 1)да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3)Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. 1)ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) 2)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 3)Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4)Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 7-39 работни денови за испорака. 5)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 6)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7)врз основа на акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат,клиентот ги задоволи е многу важно за нас! 1)Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2)ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 бизнис ден.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори да што побрзо. 3)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек или ни даде шанса да slove проблем пред неутрални/негативни повратни информации!

Основните својства

Број На Модел На:
ZSWS0018
Бренд Име:
Quchekit
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Големина:
50*20cm/60*30CM
Материјал:
ПВЦ

Додатоци на производот