0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-46 %
креативни Тоалет Знак ѕид налепници декорација 341. diy винил adesivos де paredes дома decal mual уметност постер хартија 0.0

креативни Тоалет Знак ѕид налепници декорација 341. diy винил adesivos де paredes дома decal mual уметност постер хартија 0.0

DEN 34.00
DEN 63.36
Това е достапна

Количина на стоки


Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепница
Ефект Слики И Производите Слики И Детали
Дизајн
Дизајн Б

Основните својства

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
H0341A-Б
Материјал:
Винил
производ големина(cm*cm):
Погледнете во описот
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
Погледнете во описот
боја:
црна(минимум цел количество е 20pieces за друга боја)
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Содржина:
Креативни Тоалет Знак
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Is_customized:
Yes(minimum order quantity is 20pcs)
треба трансфер филм:
Yes

Додатоци на производот