0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
% Џунглата Диви Шумски Животни Верверица Фокс Прозорец Ѕид Налепници Decals Деца Детска Градинка Цвет Свадба На Божиќ Оркестарот

% Џунглата Диви Шумски Животни Верверица Фокс Прозорец Ѕид Налепници Decals Деца Детска Градинка Цвет Свадба На Божиќ Оркестарот

DEN 80.00
DEN 109.92
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Материјал:
ПВЦ
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-197-А
Технологија:
Третата генерација ѕид налепници печатени ПВЦ
треба трансфер филм:
Yes
како да се прилагодите:
Контактирајте со нас за износот на бојата и превозот. Пред да нарачате
дома декорација спална соба ѕид decals:
дневна соба, спална соба студија соба, Детска соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна ѕидот од стакло и метал дрво, итн. (3-5 yeasr)
Квалитет:
Водоотпорен сончање не-токсични за заштита на животната средина
Содржина:
ѕидот налепници уметност ѕид decals
боја:
(минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Конечниот ефект шема на ѕидот (cm):
само за вашиот референца.ве молиме diy
Производ Големина (cm * cm):

Додатоци на производот