0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Цвет Самовила Ѕид налепници Децата Пеперутка соба Декоративни Decals Дома декорација на пвц романтична Ѕид налепници

Цвет Самовила Ѕид налепници Децата Пеперутка соба Декоративни Decals Дома декорација на пвц романтична Ѕид налепници

DEN 165.00
DEN 187.68
Това е достапна

Количина на стоки

Име : Цвет Самовила налепница Големина : 48*34cm Материјал : ПВЦ Производ карактеристики : ПВЦ проѕирен материјал, може да биде поставено на секоја позадина ѕидови, плочки, стакло, мебел и други мазен материјал површината За дното лепак лепак, паста може да се повторува многу пати (ѕидот дното ембрионот не е добро, не може да ја сфати боја, се полоши боја, пилинг надвор од ѕидовите освен другиот ѕид дното лепак и лепило бонд ќе станат многу силна, повторна употреба на паста со текот на времето ќе се намали) Нема пренос филм, директни паста може да биде

Основните својства

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
48*34cm
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Бренд Име:
HANDANWEIRAN
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package

Додатоци на производот