0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Бесплатен Превозот Риболов Оркестарот Автомобил Лаптоп Ѕид Decal Винил Налепница Дома Светлина Switch Декорација

Бесплатен Превозот Риболов Оркестарот Автомобил Лаптоп Ѕид Decal Винил Налепница Дома Светлина Switch Декорација

DEN 90.00
DEN 95.52
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на "јас приказна",ние сакаме нашите производи да биде дел од вашата приказна
Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад( Американски & Европ Стил), но, исто така, изборот на ebay/amazon Врвот рангирани на продавачот. (Многу производи изгледаат исто,но квалитетот е многу различен)Ако сте одговорни продавачот на квалитетот на производот,оваа серија ќе биде вашиот најдобар избор
Квалитет : редовни бренд производители произведуваат, обезбедување на квалитет.Ефектот е совршена, како рака-насликани сликата. Направени од водоотпорен винил, со 5 годишно внатрешна / надворешна издржливост
Карактеристики : Non-toxi ,еколошки Винил налепница. Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции за тоа како да го користите Во Engsish.1 buc демо примерок.1 оригинален производ торба ( погодно зачувување и повторно продажба )
Боја : Бела, Црвена, Виолетова, Светло Сива, Зелена, Сина, Сина, Светло Зелена, Светло Жолта,Темно Сива, Розова, Чоколадо, Војска Зелена, Небото Сино .( стандардната боја како што е прикажано на слики или црна , можете да изберете и други бои, од Боја Картичка )
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : There is no позадина материјал. Сликите се предвидени за повикување само.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни каже) - ================
================
забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување : кога големината е доволно голем или квантитетот повеќе од една,ние ќе се овозможи и слободно хартија цевка пакување
Боја Картичка :
1 Црно. 2 сива. 3 бела. 4 сина. 5. сина. 6 небото сино. 7 темно зелена. 8 светло зелена. 9 violets. 10. Светло виолетова. 11 браун. 12 бургундија. 13 топла розова.14 меки розова боја. 15 црвено. 16 портокал. 17 светло жолта. 18 златно жолта
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Основните својства

боја:
црна, бела, кафена, светло сива
Censor Кодот:
S86
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
S86
Материјал:
ПВЦ
Сценарија:
Префрлете
Тема:
Портрет
Бренд Име:
Duknow
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
Вклучете Панел Налепници
Стил:
Гроздобер
Стил:
Светлината Се Префрлите Декорација
Место на Потекло:
Шангај Кина (Копно)
Се препорачува простори:
Светлината на копчињата / лаптоп
Материјал:
Отстранлив Винил Налепница
Заврши Големина:
13cm 12cm x
is_customized:
Yes
Функција:
Табла Налепница
Тема:
Детето Силуета Риболов Сомот Ѕид Decal

Додатоци на производот