0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
IHOMEE Цртан филм Силикон Прозрачна Switch Панел Налепници Дете Соба Декорација Светат во Темно Ѕид Налепница Флуоресцентни Decal Дома Декор

IHOMEE Цртан филм Силикон Прозрачна Switch Панел Налепници Дете Соба Декорација Светат во Темно Ѕид Налепница Флуоресцентни Decal Дома Декор

DEN 126.00
DEN 144.96
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
1. Со уникатни прозрачна,ќе можете брзо да се најде прекинувачот во текот на ноќта.
2.Прекрасна силикони цртан филм шема, погоден за голем број на семејството стил.
3.Големина : 8.6x8.6cm
4.Стил : 14 стилови на располагање.
Пакување Листа :
1*Вклучете Налепница
Напомена : Совети за прозрачна : со цел да се користи производот нормално, ве молиме да се стави производот под светлината за да добиете светлина во прв план .
1.Ако не сте задоволни Со Објектот,ве Молиме Контактирајте со нас За Решавање на Проблемите.
2. 5 Ѕвезда Повратни информации ,Ние ќе им Понуди $1-$2 Попуст за вашата Следна Цел.

Основните својства

Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Тема:
Животните
Сценарија:
Префрлете
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
ХГ[email protected]#Q001
Censor Кодот:
1
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
Вклучете Панел Налепници

Додатоци на производот