0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
М8 М8*50 M8x50 М8*60 M8x60 М8*70 M8x70 Црна Цинк Јаглероден Челик DIN1481 Паралелно Dowel Сплит Еластична Cotter Дупчиња Пролет Pin

М8 М8*50 M8x50 М8*60 M8x60 М8*70 M8x70 Црна Цинк Јаглероден Челик DIN1481 Паралелно Dowel Сплит Еластична Cotter Дупчиња Пролет Pin

DEN 273.60
Това е достапна

Количина на стоки

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М8 М8*50 M8x50 М8*60 M8x60 М8*70 M8x70 Црна Цинк Јаглероден Челик DIN1481 Паралелно Dowel Сплит Еластична Cotter Дупчиња Пролет Pin
最少5个字符 Мерење овозможи грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm d s Norminal Пред ssembly max min 1 1.3 1.2 0.2 1.5 1.8 1.7 0.3 2 2.4 2.3 0.4 2.5 2.9 2.8 0.5 3 3.5 3.2 0.6 3.5 4.0 3.8 0.75 4 4.6 4.4 0.8 5 5.6 5.4 1 6 6.7 6.4 1.2 8 8.8 8.5 1.5 10 10.8 10.5 2 12 12.8 12.5 2.5 16 16.8 16.5 3

Основните својства

Дијаметар:
12Pcs M8x50, 10Pcs M8x60, 10Pcs M8x70
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M8x50 M8x60 M8x70
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Иглички

Додатоци на производот