0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Аниме Игра ОЖ Трагач Лена Oxton Cosplay Костим Одговараат Cosplay Костим со ракавици комплетен сет custom size носии

Аниме Игра ОЖ Трагач Лена Oxton Cosplay Костим Одговараат Cosplay Костим со ракавици комплетен сет custom size носии

DEN 3696.00
Това е достапна

Количина на стоки


Мојот Cosplay Мојот Cosplay е директен снабдувач на cosplay носии. Ние продаваат различни видови на носии и додатоци кои може да се види во популарната ACG(Анимација,Стрип,Игра) или филмови итн. Патем, она што е cosplay? добро, cosplay е краток за костимот игра, а тоа се случува кога илјадници ACG фанови толпата конвенција центар облечени како нивна омилена ACG ликови.Како Наруто Cosplay, Final Fantasy Cosplay, Морнар Месечината Cosplay, Хари Потер Cosplay итн. Благодарение на нашите стилисти кои имаат долгогодишно искуство, и го прави cosplay костими, не бидете изненадени на бројните варијанти тука можете да најдете на посебна cosplay костими дека сте биле во потрага за во нашата продавница. Она што е уште поважно, овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките или страни или други специјални прилики. Cosplay Костим трговија на Големо цена, со висок квалитет и вредни костими, ние се тестира strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за тоа ,така што ние може да испрати точниот стоки што навистина сакате да го купите, големина се достапни : available : XXS X S S M L XL XXL за стандардни податоци за големината , ве молиме проверете ја големината на сликата. За илјадници модел на костим и видови на големина, некои специјални големина и носии е надвор од акциите , ве молиме оставете 5 ~ 7 работни дена за да се подготви.
Карактеристики :
1.Костимот Вклучува : Грб,Панталони,Ракавици,Ракави 2.Боја : Како на сликата покаже 3. За повеќето стандардна големина имаме акции тука и брод во рок од 3 работни дена, за custom size ве молиме оставете ја вашата висина, половината, биста и колковите број кога се направи нарачка. Answer : ___________________________ Note : 1.Бојата може да бидат малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент. 2.Прирачник за мерење,постојат 2-3cm во грешка,ве молиме да се разбере. 3.1 инчен=2.54 см, 1 cm=0.39 инчен
Повеќе детали
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ ВАШАТА ГОЛЕМИНА НА :
Однос на Налози
1,Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од (7) дена од денот на испорака.
2,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
3,Можеме да зависи од нашите клиенти задоволства за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
4,Ако сте задоволни со нашата предмети,може ли да ве молиме да ни остават активни повратни информации . Тоа е навистина го ценат тоа!!!
Услови за Испорака
1.Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 5 работни дена од потврдена исплатата.
2. Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.
* Кина Регистрирани Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена ; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена .
3.Ние ќе брод да го ЗАЧУВАМ адреса на само .Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
4.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично.
5.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.
Зошто прават бизнис со нас? 1.Производ гаранција : производителот директно! Заштедите пари заработени од страна на големо или мало. 2.Квалитет гаранција : производителот директно! Заштедите време и проблеми во пренесување на стоката од страна на големо или мало.

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
OW
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
B199
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Трагач Лена Oxton
Компоненти:
Ракавици
Стил:
cosplay костим
Оддел:
аниме cosplay
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Тип:
кожа палто
Вклучени:
Дуксери
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Материјал:
Памук
Формат:
Цртан Лик Костимите
Знаци:
ОЖ Костим

Додатоци на производот