0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови 5wires resistive touch Индустриски панел pc 15 инчен SSD 32G+2Gb Ram меморија, Поддржува 3G wifi модул

Нови 5wires resistive touch Индустриски панел pc 15 инчен SSD 32G+2Gb Ram меморија, Поддржува 3G wifi модул

DEN 21984.00
Това е достапна

Количина на стоки


Нови 5wires resistive touch Индустриски панел pc 15 инчен SSD 32 G+2 Gb Ram меморија, Поддржува 3 G wifi модул
Панел Компјутери опис :
Со производи кои се движат од Intel ATOM врз основа на целиот пат низ да Intel Core i7 решенија ќе може да се увери дека ќе имаме вистинското решение за вашиот Панел PC барања. Целиот Панел PC опсег е дизајнирана да понуди флексибилен и сигурно решение, со високо интегрирана мрежа-подготвени и исклучителни I/O поврзување. Resistive Touch Екрани, IP65 предните панели и широк дијапазон DC 9v да 25v
Опис На Производот :
Модел
ППЦ-150 P
големина на екранот
AUO 15inch 376x303x33mm
Приказна површина
340*231mm
Резолуција
1024*768
Контрастот
700 : 1 Typ
Scr екран бои
262 K/16.2 М 6-bit / 6-бит + FRC
Осветленост на дисплејот
500cd/м2
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel Atom N2800+ NM10
ПРОЦЕСОРОТ
Intel ATOM N2800 1.86 G
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
складирање
SSD 32 G (изборен 64 G,128 G, 256 G)
Систем
Windows XP , Windows8 win7 / linux , win10
LAN
2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.0
4
COM(COM)
4
VGA
1
HDMI
1
LPT
1 (изборен)
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1(изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 85% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-30~ 70 целзиусови степени степен
Складирање Temp
-40 ~70 целзиусови степени степен
Боја
Црна
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V/5 A DC
Висина
4.5 КГ/set
1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини. Таа поддржува безжична 3 G/WIFI
2. Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола,Мониторинг систем,Мрежа за безбедност,Digital signage,Датум storgeand други автоматизација апликации.
3.Со 15 инчен resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча за поддршка на Windows XP, Windows XP Вграден Линукс, win7 систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси.
Нашите Услуги :
Како да нарачате :
1. Изберете го објектот што треба, да ги споделите со нас.
2. Ние направете сметка за вас.
3. Направи плаќање тогаш ние се подготват производи за вас.
4. Испраќање на пратката да cleints за проверка.
Начин на плаќање :
paypal, western union,T/T, итн
Време на испорака & превозот начин :
Време на испорака : 2-3 дена по исплата потврди (врз Основа на мали цел)
Превозот : EMS, DHL, TNT, хонг конг Пост, Кина Пост, итн
Компанијата Информации
Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology CO.,LTD е основана во 2002 година.
Ние сме специјализирани во Истражување,Проектирање,Производство,Assembing и извоз на индустриски компјутери.Нашите главни линии на производи : Индустриски Вградени PC;Индустриски Панел PC;Индустриски Плоча на КОМПЈУТЕР;Индустриски Полна Големина Картичка;Firewall Машина и така натаму.
Ние сме добро признати и прифатени од страна на поголем број на клиенти.Ние сме секогаш подготвени за нови пријатели и нови бизнис можности.Со нетрпение очекувам да на повисоко ниво на вклученост и поддршка на бизнис партнери да работат заедно за подобро утре!
Пакување & Испорака
Answer : ___________________________ NOTE : во Рок од 18 месеци, ако треба да брод ни го врати производот 30 дена по денот ќе примите тоа, ние ќе ви обезбедиме со бесплатен труд и слободни делови, но ќе мора да ги покрива трошоците за превозот. И ако вашиот производ станува погрешни по 18 месеци од купувањето, може да ги испратите назад и ние ќе го поправи тоа, бесплатно.

Основните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-150P
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Индустриски Следење
Процесор:
Intel Atom N2800 1.86 Ghz
Димензии:
376x303x33mm
Резолуција:
1024*768
Складирање:
32G ( изборен 64GB,128GB,256GB )
меморија:
DDRIII 2Gb , max 8Gb
Оперативен Систем:
windows xp / windows 7 / linux / win10
Работна температура:
-25 +75
боја:
Бела
Тип:
индустриски компјутер панел
com порти:
4*com

Додатоци на производот