0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
19 8U Вградени работна станица, 17 LCD Рек Планината Компјутер, 1037U ПРОЦЕСОР, 2GB RAM, 320GB HDD, 5*COM, 6*USB, OEM/ODM

19 8U Вградени работна станица, 17 LCD Рек Планината Компјутер, 1037U ПРОЦЕСОР, 2GB RAM, 320GB HDD, 5*COM, 6*USB, OEM/ODM

DEN 56599.20
Това е достапна

Количина на стоки

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги Под 2-годишна Гаранција ============================================================== PWS-867-HM65 19" 8 U Рек Планината Вградени работна Станица Механички Преден Панел : Алуминиумски Панел; исполнат w/ NEMA4 IP65 Шасија : Тешка челична шасија, Димензии : 482mm x 354.8 mm x 55мм Монтажа : Рек Монтажа Боја : Мет Црна Тежина : Околу 14 Kgs Систем на Податоци ПРОЦЕСОРОТ : Intel 1037 U ПРОЦЕСОРОТ (J1900 ПРОЦЕСОРОТ/Core i3/i5/i7 ПРОЦЕСОР изборен) Чипсет : NM70 Чипсет bios-от : 16 MB AMI bios-от Графика : Intel HD graphics екранот core Меморија : 2 GB DDR3 RAM меморија (4 GB/8 GB изборен) Складирање : 320 GB 2.5" HDD (64/128 GB SSD изборен) Експанзија : 1 x мини-SATA, 1 x мини PCI-e Систем : Windows XP/WIN 7/ WIN 8 LCD LCD Големина : 17" TFT LCD Aspect Ratio : 4 : 3 Резолуција : 1280 x 1024 Светлост : 350cd/m2 Контраст Размер : 1000 : 1 Осветлување : LED Бои : 16.2 M бои екран осетлив на допир Интерфејс : USB (Контролер со екран осетлив на допир RS232 Интерфејс optional) Type : 5-жица Индустриски Resistive екран осетлив на допир Светлина Пренос : 80% Живот Време : 35 милиони пати Копче Одбор Копче Одбор : 1 x Целосна Функција на Слузницата на Тастатурата Пред I/O USB : 2 x USB 2.0 Копчето : 1 x Моќ На Копчето ЛЕР : 1 x HDD LED, 1 x LED диоди, 1 x Caps Lk LED Задни I/O Ethernet : 1 x RJ-45 GLAN се Прикаже Излез : 1 x VGA, 1 x HDMI Аудио : 1 x Линија-out 1 x МИКРОФОН-во Сериски порт : 5 х RS232 USB : 4 x USB 2.0 Моќ-во : 1 x Феникс терминал DC-in копчето : 1 x ATX копчето Power System Моќ Барање : 12 V DC ВО Адаптер : 12 V, 5 A Средина Оперативни Temp : -10°C ~ 60°C Релативната Влажност : 0% ~ 90% Релативна Влажност, Не-кондензирање Options ПРОЦЕСОРОТ : J1900/i3/i5/i7 ПРОЦЕСОР факултативна WLAN : WIFI/3 G/4 G факултативна OEM/ODM : Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги

Основните својства

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
HAOBA
Број На Модел На:
PWS-867-C1037
Производител:
IESP Технологија
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции

Додатоци на производот