0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Гравирање Машина Делови 15-Pin Weihong Контрола На Картичката Посветен Интерфејс Одбор Терминал Блок Линија Диск Плоча Бесплатен Превозот

Гравирање Машина Делови 15-Pin Weihong Контрола На Картичката Посветен Интерфејс Одбор Терминал Блок Линија Диск Плоча Бесплатен Превозот

DEN 193.00
DEN 227.04
Това е достапна

Количина на стоки


Висок квалитет на Бесплатен Превозот Гравирање Машина Делови Weihong Контрола на Картичката Посветен Интерфејс Одбор 15-пински Terminal Block Линија Диск Плоча
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
1). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7).Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. 8).Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби. Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас withthe превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да.има замена.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Купувачот е одговорен за сите превозот цена. Кога купуваат, тоа значи дека купувачот се дадени tacit согласност за политиката. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас за да стигнат до победа-победа.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно .Ние во голема мера го ценат, ако ни даде postive повратни информации со 5 ѕвезди и ние, исто така, ќе го стори истото за вас .Ако за било која причина не сте задоволни од вашето купување.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек или begain спор. ние ќе се обидеме потрудиме да услуга ќе се додека не stisfaction. Ние ќе се обидеме потрудиме да им даде на вашите задоволни купување успешен обид.

Основните својства

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
OBDJ-001
Бренд Име:
ONEBSTR
Пакет:
No
боја:
Зелена
Потекло:
Кина
за машина:
Гравирање Машина
Тип:
15 Pin Жици Одбор

Додатоци на производот