0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
4Pcs Оригинални Инјектор за Гориво За САД Автомобил Оем 5WY-2E01B Авто Млазницата Инјектирање Инјектори за Гориво Систем на Замена на Резервни Авто Дел

4Pcs Оригинални Инјектор за Гориво За САД Автомобил Оем 5WY-2E01B Авто Млазницата Инјектирање Инјектори за Гориво Систем на Замена на Резервни Авто Дел

DEN 3293.00
DEN 4704.00
Това е достапна

Количина на стоки


4 Pcs Оригинални Инјектор за Гориво За САД Автомобил Оем 5 WY-2 E01 B Авто Млазницата Инјектирање Инјектори за Гориво Систем на Замена на Резервни Авто Дел

Основните својства

Материјал Тип:
Метал пластика
Chevrolet Модел:
Лавина
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
is_customized:
Yes
Лавина-Година:
2008 година
Објектот Должина:
As picture
Бренд Име:
DEFUS
Автомобил Производител:
Chevrolet
ОЕМ:
5WY-2E01B

Додатоци на производот