0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Електронски витален капацитет тестер на електронски витален капацитет на мерење на инструментот за капацитет на белите дробови мерење 20

Електронски витален капацитет тестер на електронски витален капацитет на мерење на инструментот за капацитет на белите дробови мерење 20

DEN 2244.00
DEN 3739.68
Това е достапна

Количина на стоки

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Електронски витален капацитет тестер на електронски витален капацитет на мерење на инструментот за капацитет на белите дробови мерење 20
Бидејќи батеријата може да не бидат транспортирани, па ќе ја прими стоката не содржи батерии!
Спектар : 10000ml
Поделба вредност:5ml
Точноста:1%F. S
Функција:Тест максимална ventilatory капацитет на човековите дишење, обемот на нејзините нумерички одговор и експанзија на белите дробови
Стоката се дава 20 удари!

Основните својства

DIY Материјали:
Водовод
Бренд Име:
Расте Инструмент
Број На Модел На:
FCS-10000
Излез Тип На:
WM0205

Додатоци на производот