0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
Акустична Електрична Гитара Свирка Торба Поместена Мека Случај со Водоотпорен Двојно Ремени За 36 41 Меки Случај Ремени Двојно Ранец

Акустична Електрична Гитара Свирка Торба Поместена Мека Случај со Водоотпорен Двојно Ремени За 36 41 Меки Случај Ремени Двојно Ранец

DEN 1138.00
DEN 2275.20
Това е достапна

Количина на стоки


41inch : 106*41.5*15cm 1kg
36inch : 96*38*12cm 0.8 kg
Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и Банкарски трансфер итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress која е безбедна и за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение,ви благодариме.

Основните својства

Материјал:
Најлон
Употреба:
Gitar / Бас
Бренд Име:
Jinchuan
Број На Модел На:
AX0263
Ткаенини:
600D Оксфорд ткаенина Висока бас гитара
41 инчен:
36 инчи :
96*38*12 cm
Серија :
Конфигурација:

Додатоци на производот