0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-23 %
Мотоцикл LCD Електроника 6Speed 1-6 Ниво на Опрема, LED Индикатор Дигитална Опрема Метар Додатоци За Kawasaki Z750R Нинџа 400R 650R

Мотоцикл LCD Електроника 6Speed 1-6 Ниво на Опрема, LED Индикатор Дигитална Опрема Метар Додатоци За Kawasaki Z750R Нинџа 400R 650R

DEN 1966.00
DEN 2553.12
Това е достапна

Количина на стоки


Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна светла Боја : Црвена/Сино/Зелено 1-6 Опрема екранот Некои kawasaki мотоцикл модели не бара еки port конектор ние обезбеди. Ние сепак ќе се обезбеди, можете да го игнорирате тоа што откако ќе ја прими.
Fitment : За Kawasaki Z750 R 2011-2012 За Kawasaki Ninja 400 R 2010-2016 За Kawasaki Ninja 650 R 2006-2011
Напомена : Еки приклучок во директна планината, нема потреба да се направи ремонтирам, само треба да го поставите тоа со брзина на промена на степен на пренос индикатор за progamming право опрема број. Жица иглички не е приклучокот на ecu приклучок адаптер кога ќе се примени, ова ќе биде повеќе convinient за да се присилува и жица поправите. По неколку години на производи кои не бараат употреба на пластични приклучоци ние обезбеди. Ова не е производ прашање!!!! По иглички приклучок во ecu приклучок адаптер, а потоа вклучете го вашиот велосипед е еки порт, тогаш тоа ќе биде во ред.
Инструкции Упатство : Откако ќе добиете опрема индикатор, pls поврзете кабелот на вистинската порта според нашите poduct страница и да се приклучиш во вашиот мотор е еки приклучокот, а потоа да го отворите вашиот мотор е моќ(не палење) и тогаш тоа ќе younts од 6-1 и потоа "L" трепка, L значи учење, кога "L" трепка, нема повеќе да чекаат, палење вашиот мотор, а потоа се кандидира на различни брзина за да го поставите уредот индикатор; Покаже вистинскиот степен на пренос ниво, по seting заврши, тогаш ќе работат со вашиот велосипед, ако тоа не функционира правилно, вие само треба да го ресетирате (6 пати моќ отворен и отсечени); Сите Хонда мотор треба да се направи овој сет, Kawasaki и Suzuki не треба овој процес. Причина по поставувањето, сите опрема индикатор ќе работи правилно, pls не се отвори;
Пакет содржи : 1 x Опрема Индикатор ( Содржи инструкции за инсталација )

1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. ние ги испратите преку различни воздух mail.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.
Превозот време не е загарантирана. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
2). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
3). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Телефон мора да се for international express превозот.
4).Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.

Основните својства

боја:
црвено светло, зелено светло, сино светло
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
За Kawasaki Со EFI Мотор и Електричен Inductor Carburetor мотор
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Тежина:
0.28kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
приклучете се игра
Материјал Тип:
како на сликата прикажани
Тип На Објект:
Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор
Се прикаже спектар:
1-6 Опрема Екранот
Апликацијата 01:
За Kawasaki Z750R
Година 01:
2011-2012
Апликацијата 02:
За Kawasaki Ninja 400R
Година 02:
2010-2016
Апликацијата 03:
За Kawasaki NINJA 650R
Година 03:
2006-2011

Додатоци на производот