0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Бесплатен Превозот 10pcs/многу STM32F072CBT6 STM32F072 QFP-48 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 10pcs/многу STM32F072CBT6 STM32F072 QFP-48 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 1168.00
DEN 1297.92
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
STM32F072CBT6
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Име:
SZHCKJ

Додатоци на производот