0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5pcs NCP4204MNR2G NCP4204 QFN-42

5pcs NCP4204MNR2G NCP4204 QFN-42

DEN 480.00
Това е достапна

Количина на стоки


NCP4204 MNR2 G NCP4204 QFN-42

Основните својства

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
СОП
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
NCP4204

Додатоци на производот