0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10PCS BF998R BF998 SOT143 SOT SMD MOS FET transist нови оригинални бесплатен превозот

10PCS BF998R BF998 SOT143 SOT SMD MOS FET transist нови оригинални бесплатен превозот

DEN 84.96
Това е достапна

Количина на стоки


12475

Основните својства

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
BF998R
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
sot23

Додатоци на производот