0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
1PCS WM8326GEFL WM8326G QFN-81 бесплатен превозот

1PCS WM8326GEFL WM8326G QFN-81 бесплатен превозот

DEN 151.00
DEN 168.00
Това е достапна

Количина на стоки


Ви благодариме

Основните својства

Бренд Име:
YANXINLIANG
Пакет:
SMD
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
алармот
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WM8326GEFL
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Додатоци на производот