0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
1set/многу нов RF безжичен приемник модул & предавателот модул Обичните супер - регенерација 315/433MHZ за arduino

1set/многу нов RF безжичен приемник модул & предавателот модул Обичните супер - регенерација 315/433MHZ за arduino

DEN 29.76
Това е достапна

Количина на стоки

Забелешка : мора 315m и 433.ве молиме испратете порака до нас.
ако не испратите порака што ќе ја испрати на 433rf модул за вас.ви благодариме
1pair= 2 парчиња=1 buc приемник модул + 1pcs Започне modul e

Основните својства

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
315/433MHZ
Тип:
315/433MHZ

Додатоци на производот