0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
4 канал реле модул Микроконтролерски развој одбор реле проширување одбор поддршка AVR/51/СЛИК канал реле модул Во парк

4 канал реле модул Микроконтролерски развој одбор реле проширување одбор поддршка AVR/51/СЛИК канал реле модул Во парк

DEN 93.12
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Број На Модел На:
Канал 4
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Додатоци на производот