0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
80PCS 2.54 MM 6Pin & 8Pin 10ММ Долга Игла Женски Насловна Лента Пластовидно Насловот за arduino W5100 6p 8p Долга Игла Женски Комплет

80PCS 2.54 MM 6Pin & 8Pin 10ММ Долга Игла Женски Насловна Лента Пластовидно Насловот за arduino W5100 6p 8p Долга Игла Женски Комплет

DEN 312.00
Това е достапна

Количина на стоки


Превозот листа : 1 пакет вклучуваат : 40 PCSx - 8-пински + 40 PCSx - 6-пински

Основните својства

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Додатоци на производот