0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10PCS/МНОГУ MAX485 модул, RS485 модул, TTL пак RS - 485 модул, MCU развој додатоци

10PCS/МНОГУ MAX485 модул, RS485 модул, TTL пак RS - 485 модул, MCU развој додатоци

DEN 136.80
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
MAX485 модул

Додатоци на производот