0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
G103 B3603 Прецизност ЦПУ DC-DC Постојан Напон Постојан Струја Buck LED Драјвер Модул Соларни Полнење Моќ LM2596

G103 B3603 Прецизност ЦПУ DC-DC Постојан Напон Постојан Струја Buck LED Драјвер Модул Соларни Полнење Моќ LM2596

DEN 441.60
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
Megmoki
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Додатоци на производот