0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен превозот PT4115B89E PT4115 10PCS/МНОГУ LED возење моќ SOT89-5 Во акции, Најдобра цена и добра услуга

Бесплатен превозот PT4115B89E PT4115 10PCS/МНОГУ LED возење моќ SOT89-5 Во акции, Најдобра цена и добра услуга

DEN 39.84
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Број На Модел На:
PT4115B89E
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Додатоци на производот