0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10LOT 5V 4-фаза Stepper Моторни+ Возачот Одбор ULN2003 10 x Stepper моторни +10х ULN2003 Возачот одбор Интегрирани Кола

10LOT 5V 4-фаза Stepper Моторни+ Возачот Одбор ULN2003 10 x Stepper моторни +10х ULN2003 Возачот одбор Интегрирани Кола

DEN 806.40
Това е достапна

Количина на стоки

Превозот листа " 10pcs x Stepper моторни 10pcs x ULN2003 Возачот одбор

Основните својства

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Додатоци на производот