0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10pcs 4 канал реле модул 4-канал реле одбор за контрола со optocoupler. Реле Излез 4 начин реле модул за arduino

10pcs 4 канал реле модул 4-канал реле одбор за контрола со optocoupler. Реле Излез 4 начин реле модул за arduino

DEN 1030.08
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
Megmoki
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Додатоци на производот