0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Специјални промоции 1100 метри долги NRF24L01+PA+LNA безжична модули 1100meters (со антена)

Специјални промоции 1100 метри долги NRF24L01+PA+LNA безжична модули 1100meters (со антена)

DEN 105.60
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
Megmoki
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
NRF24L01+PA+LNA

Додатоци на производот