0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10PCS FQPF7N60C 7N60C TO220 ДА-220 нови оригинални бесплатен превозот

10PCS FQPF7N60C 7N60C TO220 ДА-220 нови оригинални бесплатен превозот

DEN 99.84
Това е достапна

Количина на стоки


12475

Основните својства

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
FQPF7N60C
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
да-220

Додатоци на производот