0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
MST6M40A MST6M40 BGA Нови оригинални автентични интегрирано коло IC LCD чип електронски 1PCS

MST6M40A MST6M40 BGA Нови оригинални автентични интегрирано коло IC LCD чип електронски 1PCS

DEN 319.00
DEN 336.00
Това е достапна

Количина на стоки

MST6 M40 A MST6 M40 BGA Нови оригинални автентични интегрирано коло IC LCD чип електронски 1 PCS

Основните својства

Бренд Име:
CYTX
Состојба:
Нови
Примена:
TV
Напон:
LCD чип
Моќ Дисипација:
течни кристали
Температурата На Работа:
течни кристали
Број На Модел На:
MST6M40A
is_customized:
Yes
Тип:
интегрирано коло IC LCD чип
Пакет:
BGA

Додатоци на производот