0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
1PC DC-DC Конвертор Модул 12V Да 5V USB Излез Адаптер Нови L15

1PC DC-DC Конвертор Модул 12V Да 5V USB Излез Адаптер Нови L15

DEN 125.00
DEN 134.40
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Количина : 1 pc Влезен напон : DC 12 V(12 V Да 5v) (Влезен Напон мора да се Повисоки од 3 V Излезниот Напон) Излезниот напон : 5 V Излез Тековната : 3А Моќ : 15w Конверзија ефикасност : 96% Големина : 46mm X 26mm 14mm X/1.81"X1.02"X0.55"
Пакетот вклучува : 1 x DC/DC Конвертор Модул

Основните својства

Тип:
DC/DC Конвертори
Број На Модел На:
ert34t54t
Излезна Моќност:
1 - 50W
Излез Тип На:
Еден
Големина:
46mm X 26mm X 14mm/1.81''X1.02''X0.55''
Тежина:
43g
Фрекфенција:
конверзија ефикасност
Излезна Струја:
3A
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OOTDTY

Додатоци на производот