0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
4pcs/многу SILZKR7B11 9723 Иридиум Искра Приклучок за Hyundai Genesis i40 Киа Оптима SILZKR7B11-9723

4pcs/многу SILZKR7B11 9723 Иридиум Искра Приклучок за Hyundai Genesis i40 Киа Оптима SILZKR7B11-9723

DEN 756.00
DEN 795.84
Това е достапна

Количина на стоки


4pcs/многу SILZKR7 B11 9723 Иридиум Искра Приклучок за Hyundai Genesis i40 Киа Оптима SILZKR7 B11-9723
Спецификација На Производот
OE Бр. SILZKR7 B11 9723 Големина Стандардниот Модел Бр. SILZKR7 B11 9723 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Hyundai Место на Потекло Гуангжу Тип Иридиум Моќ Искра Приклучоци Тежина 0.3 kg/многу Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Автоматски Систем за Палење Квалитет
Висок-Квалитет
Детални Слики :
Ве молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен недела) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
Превозот И Пакување Информации
Проценетите време на испорака :
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта ,ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас. Исто така, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите. Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-4 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Информации за исплата Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови . Се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Како western union,Телеграфска трансфер..е прифатена . Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака. Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост. Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи. По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена : Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Контакт 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Ако сте среќни со трансакција со нас, оставајќи ни СИТЕ-5-ЅВЕЗДА позитивни повратни информации ќе биде многу ценет. Кажете им на вашите пријатели кога сте задоволни и НЕ ни кажете кога не сте ! Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми .Ви благодариме за разбирањето!

Основните својства

Монтажа База:
Станот
Electrode Материјал:
Iraurita
Тип:
искра приклучок
Другиот Дел Број:
SILZKR7B11 9723
Calorific Вредност:
Медиум
Осветленост Дел Број:
SILZKR7B11 9723
Бренд Име:
ONYPEI
Производителот Дел Број:
SILZKR7B11
Референтните Кодови:
SILZKR7B11 9723
Земја/Регион на Автомобил Производство:
произведено во Кина
Тип:
Иридиум Моќ Искра Приклучоци
Големина:
Standard
Автомобил Направи:
За Hyundai
Монтажа База:
Станот
Површина:
100% нови
Тип На Објект:
Искра Приклучоци & Сјај Приклучоци
Ефект:
Автоматски Систем За Палење
Поставување на Возило:
ПРЕД
квалитет:
Висок квалитет
Референтните Кодови:
SILZKR7B11

Додатоци на производот