0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Мотоцикл Издувните Пригушувач Средината Цевка и Пред Линк Цевка Целосен Систем За MSX 125 Лизга-на msx125 издувните msx125 пригушувач

Мотоцикл Издувните Пригушувач Средината Цевка и Пред Линк Цевка Целосен Систем За MSX 125 Лизга-на msx125 издувните msx125 пригушувач

DEN 1440.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Специјални Функции:
MSX125
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
2inch
Име На Модел:
MSX125
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Додатоци на производот