0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
1PCS MT010-8 Еластична Магија Лента Ширина 7.5 cm Должина од 100cm Кабел Вратоврска Како врвка за околу Supportor/Корселе/Girdles Палачинка завој

1PCS MT010-8 Еластична Магија Лента Ширина 7.5 cm Должина од 100cm Кабел Вратоврска Како врвка за околу Supportor/Корселе/Girdles Палачинка завој

DEN 336.00
DEN 353.76
Това е достапна

Количина на стоки

Пријателски Потсетник Почитувани клиенти : Доколку наредбата не надминува 5 долари , ние ќе го избере економска логистика , Тоа не може да го пратите на испорака на информации, транспорт и испорака треба долго време , лесно можат да се изгубат пакети на половина пат, Со цел да се осигура точноста на логистика и нашата помош, ве Молиме да купите вистински вкупниот износ на објектот над $5 (може да се купи различни производи, заедно),
Еластична Магија Лента
Ширина : 7.5 cm
Должина : 100cm
Како врвка за околу Supportor/Корселе
/Girdles (работи добро)
Пакет : 1 PCS
Материјал : полиестер предиво ткаени за + гума појас, има скалабилност.
УПОТРЕБА : може да се користи во играчки, спортска опрема, багаж, медицинска опрема додатоци,
исто така, може да се користи за тенок појас, исто така, може да се користи за занимаваат. Се користи како заштитна зглоб, генерално се користат 25 CM и 29cm, се користи како girdle, обично со 70 CM погоре, 80см и може да се користи за да се спакува работите
Како половината, според вашиот половината големина за да се избере, најчесто блиску до големината на вашиот половината е подобро, како што се 70 см половината да се купи 70 cm долги (тесни), големината на удобно да изберат 80 cm долги (кука length10 cm ). На крајот на производот подолу 50cm е 5 CM кука,
50cm-120cm производи имаат 10cm долго кука на крајот .
Силна еластична бенд, притисок biceps, надлактицата,
Агломерација на експлозивна сила,
Може да биде рака заштитник (навистина може да се заштити),
Тоа е различно од плетени armguard,
Тоа е речиси како декоративни,
Погоден за фитнес, кошарка, велосипедизам и трчање. Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.

Основните својства

боја:
100cm
Број На Модел На:
MT010-8
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
releasable

Додатоци на производот