0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
20PCS Националниот стандард вратоврска 8 * 200mm НАЈЛОН 66 кабел врски пластични кабел врска со трговија на големо

20PCS Националниот стандард вратоврска 8 * 200mm НАЈЛОН 66 кабел врски пластични кабел врска со трговија на големо

DEN 83.04
Това е достапна

Количина на стоки


Материјали : the UL одобрени nylon66material,оган rating94 V-2,киселина,отпорност на корозија,добра изолација,не стареење,силни носивоста.
Температурата на работа : -40o Cto85o C

Основните својства

Тип:
Авто-Заклучување
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
8 * 200mm

Додатоци на производот