0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Активен Јаглерод за Воздух Филтер За Hyundai i10 KIA Picanto 1.0 1.1 1.2 2008- 97133-07010 97133-0X900 97133-07010AT

Активен Јаглерод за Воздух Филтер За Hyundai i10 KIA Picanto 1.0 1.1 1.2 2008- 97133-07010 97133-0X900 97133-07010AT

DEN 451.20
Това е достапна

Количина на стоки


за
Должина [mm] : 180
Ширина [mm] : 181
Висина [mm] : 12
дел броеви :
97133-07010 ,97133 07000 , 97133-07010 , 97133-0 X900
971330 X900 ,97133-07010 AT1987432164
1 987 432 164, 1987432164
Marke Modell Plattform Typ Baujahr Мотор
Hyundai i10 1.1 CRDi 2008/01-2016/12 1120 кзм, 55 KW, 75 PS
Hyundai i10 ВС 1.0 2013/12-2016/12 998 кзм, 49 KW, 67 КС
Hyundai i10 ВС 1.0 ЛПГ 2014/02-2016/12 998 кзм, 51 KW, 69 КС
Hyundai i10 ВС 1.2 2013/12-2016/12 1248 кзм, 64 KW, 87 КС
Hyundai i10 PA 1.1 2008/01-2016/12 1086 кзм, 49 KW, 67 КС
KIA Picanto БА 1.0 2004/04-2016/12 999 кзм, 45 KW, 61 ГЛАСАЧКО место
KIA Picanto БА 1.1 2004/04-2016/12 1086 кзм, 48 KW, 65 КС
KIA Picanto ТА 1.0 2011/05-2016/12 998 кзм, 51 KW, 69 КС
KIA Picanto ТА 1.0 2015/04-2016/12 998 кзм, 49 KW, 67 КС
KIA Picanto ТА 1.0 Би-Гориво 2011/05-2016/12 998 кзм, 60 KW, 82 КС
KIA Picanto ТА 1.2 2011/09-2016/12 1248 кзм, 63 KW, 85 КС

Основните својства

Објектот Ширина:
180
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
97133-07010
Производителот Дел Број:
97133-07010
Материјал Тип:
филтер хартија
Објектот Должина:
181
Другиот Дел Број:
97133-07010
Бренд Име:
SAFIL
Објектот Тежина:
0.3KG
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
12

Додатоци на производот