0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
FEELDO 10Pcs Помошен Кабел Адаптер Женски 3,5 ММ Џек Радио со CD-Blaupunkt Играч Кабел За АУДИ ФОЛКСВАГЕН Passat Поло Бора#AM2858

FEELDO 10Pcs Помошен Кабел Адаптер Женски 3,5 ММ Џек Радио со CD-Blaupunkt Играч Кабел За АУДИ ФОЛКСВАГЕН Passat Поло БораAM2858

DEN 1479.00
DEN 1719.84
Това е достапна

Количина на стоки

Компатибилен : за Passat б5 Бора ПОЛО Замена Blaupunkt CD player (не вклучуваат passat Blaupunkt CD Player) за Blaupunkt CD player Blaupunkt Помошен адаптер - џек доведе на MP3 плеери и i Pods iphone карактеристики : се Поврзува преку 8 pin мини-ISO (CD Промени конекција) на задниот дел на стерео. Ве молиме осигурајте се дека вашиот по-пазар Blaupunkt стерео има потребните 8 pin мини-ISO конекција. Компатибилен со повеќето по-пазар Blaupunkt модели 2000 - 2010 година. Модели по ова генерално мора пред помошен вграден во. Забелешка - Дизајнирани за употреба со по-пазар Blaupunkt автомобил стерео. Ние не може да гарантира што ќе работат со фабрички вграден Blaupunkt стерео. Лесно Plug & Play инсталација. Должина : 150cm Blaupunkt Помошен доведе компатибилност : Примери на компатибилен по-пазар модели - Порто CD27, Мелбурн SD27, Брајтон MP27, Сан Диего MP27, Лондон MP37, Кингстон MP47, Казабланка MP56, Хамбург MP57, Мемфис MP66, Лас Вегас DVD35, Нешвил DAB35, Бремен, Орландо, Sevilla, Santa Cruz, Milano, San Remo, Есен, Бристол, Ванкувер, Калгари, Лагуна, Малага, Кил, Акапулко, ЛА MP74, Bronx MP75, Квинс MP56, плус многу повеќе..

Основните својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Име На Модел:
За Ауди ФОЛКСВАГЕН
Објектот Големина:
3.5 mm
Објектот Тежина:
0.07kg
Интерфејс:
ПОМОШЕН

Додатоци на производот