0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
RCD510+310/315 ПОМОШЕН USB Преклопник со Жица за Кабел Погодни За Golf MK6 5KD 035 726 а и L5KD 035 724 НА

RCD510+310/315 ПОМОШЕН USB Преклопник со Жица за Кабел Погодни За Golf MK6 5KD 035 726 а и L5KD 035 724 НА

DEN 873.00
DEN 1343.52
Това е достапна

Количина на стоки


RCD510+310/315 ПОМОШЕН USB Преклопник со Жица за Кабел Погодни За Golf MK6 5 KD 035 726 а и L5 KD 035 724 НА

Основните својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
RCD510+310/315AUX USB
Име На Модел:
5KD 035 726 А & L5KD 035 724 НА
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
1
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Бренд Име:
GZXINJINGYU
Објектот Големина:
1

Додатоци на производот