0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектори (црвена клип) женски 1.5 EV6, вклучувајќи терминали печат водоотпорен приклучување E-3979A

Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектори (црвена клип) женски 1.5 EV6, вклучувајќи терминали печат водоотпорен приклучување E-3979A

DEN 720.00
Това е достапна

Количина на стоки


Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектори (црвена клип) женски 1.5 EV6, вклучувајќи терминали печат водоотпорен приклучување E-3979 A

Опис на производот :
10 X 2 дупка водоотпорен конектор
20 X метал терминал
20 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :

Основните својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
2PINS
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Објектот Големина:
NO
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Напон:
12V
Специјални Функции:
произведено во Кина
Од Моќ:
NO
Објектот Тежина:
1kg
Автомобил Направи:
Мали автомобили

Додатоци на производот