0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
ANENG Автомобил Конектор за Микро USB Излез 12V да 5V 3А Напојување Конвертор За PDA DVR видео камера

ANENG Автомобил Конектор за Микро USB Излез 12V да 5V 3А Напојување Конвертор За PDA DVR видео камера

DEN 166.00
DEN 197.76
Това е достапна

Количина на стоки

Функција : Влезен напон : DC8-22 V, (12 V промени на 5 V) ATT : ве Молиме не користете го во 24 V DC Камион, Автобус, Брод Авто заштита : во Текот на струја, во Текот температура, Краток спој, Тоа може да биде и може да работат во нормална состојба кога вратени. Долгорочно стабилен и сигурен квалитет. Супер-тенок, мала големина, висока ефикасност, лесно за инсталација и употреба. Лесно се Инсталира Жица Полнач за Автомобил DVR видео камера GPS Таблета Телефон Уред Спецификации : Исправање : синхрони исправање Влезен напон : DC 12 V (8 V-22 V) Излезниот напон : 5 V Излез Тековната : 3А/10 W (MAX), Можат да работат во под 2.5 за долго време. Конверзија ефикасност : Max 96% Кабел Должина : 135cm/53" Конвертор Големина : 42x20x10mm/1.65x0.79x0.39" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор

Основните својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Никој
Од Моќ:
како се покаже
Објектот Големина:
види детали
Бренд Име:
ANENG
Објектот Тежина:
36g
Име На Модел:
1A50652

Додатоци на производот