0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Xinda 35KN Маратон Комплет Ротациона Јаже Вртливата Конектор Mountaineering Buckleg Маратон Јаже За Качување

Xinda 35KN Маратон Комплет Ротациона Јаже Вртливата Конектор Mountaineering Buckleg Маратон Јаже За Качување

DEN 1017.00
DEN 1564.80
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики :
- Изработен од алуминиум легура на магнезиум, силен и издржлив
- За 3500kg висока затегнувачка оптоварување, безбедноста и сигурен
- Спречување на јажето од ротација и kinking кога ќе се качување
- Погоден за качување, на пожар и спасување, антенски работа, инженерство и заштита, итн.
Пакет тежина : 0.123 kg
Производ Големина(L x W x H) : 8.30 x 3.70 1.50 x cm / 3.27 x 1.46 x 0.59 инчи
Пакет Големина(L x W x H) : 14.00 x 11.00 x 2.00 cm / 5.51 x 4.33 x 0.79 инчи
Пакет Содржина : 1 x Качување Роторот Вртливата
Безбедност На Производите Одрекување :
Ние не прифаќаме било каква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ. Сите наши производи се широко се тестирани за да се усогласат со ригорозни и строга КК стандарди. За производи , препорачуваме соодветен надзор како што не може да биде одговорен за злоупотреба или несреќи.

Основните својства

Бренд Име:
Xinda
Тип:
Ѕидот Опрема
Потекло:
Кина Yiwu
Статија број:
XD8616
[Законот]категорија, на, на, на производ:
макара
Производ Големина(L x W x H):
8.30 x 3.70 1.50 x cm / 3.27 x 1.46 x 0.59 инчи
Се повлече сила:
35KN
Големина должина:
3.7 cm
Големина Ширина:
8.3 cm
Материјал:
Жешка фалсификувани алуминиум легура на магнезиум
Тежина:
73g

Додатоци на производот