0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
P102-1 Отворено качување безбедност јаже за спасување осигурување јажиња отворено опстанокот резерви опрема 6mm

P102-1 Отворено качување безбедност јаже за спасување осигурување јажиња отворено опстанокот резерви опрема 6mm

DEN 905.76
Това е достапна

Количина на стоки


13418
Име : качување помошни јаже
Материјал : полипропилен
Дијаметар : 6mm
Рели : 5 KN
Тежина : 19g/m
Сертификација : GB
Предмет : качување сида, одејќи, на патот јажиња, премин кампување животот за заштеда, влечење материјали, комплет, резервни .. (Овој производ не е погодна за употреба со јажиња)
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Ова јаже не можат да се користат како спортски товарот главниот јаже, како што се качување спуст се бара да работат со инструментот
8-12mm јаже испратени 10мм челик тока 2
6mm јаже за да испратите 8мм челик тока 2
Купи 10 метри над јажето за да испратите Оксфорд складирање торбичка 1
Различни дијаметар јаже со различни завршувањето на процесот, 8-12mm јаже машина машина за шиење, 6mm бидејќи премногу тенка не може да биде машински шевовите, ве молиме да се разбере купувачи, ви благодариме!
Боја случаен испорака, ако е побарано, ве молиме имајте на ум, ви благодариме!
Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере. 2.Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.39 инчен).Ви благодариме за разбирањето! 3. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. 4. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. времето за испорака По плаќањето е успешна, ние ќе ви испрати пакет, како е можно поскоро. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка.

Основните својства

боја:
6mm 10m, 6mm 15 милиони, 6mm 20 милиони, 6mm 30m, 6mm 40m, 6mm 50m
Тип:
Качување На Јаже

Додатоци на производот